Te produkty powinien zawierać zestaw do hybrydy

W związku z nieustannym wzrostem cen wiele kobiet stawia na produkty, sprzedawane w zestawach, co wiąże się z o wiele większą oszczędnością pieniędzy, ale i czasu. To właśnie dlatego na rynku znajdziesz mnóstwo zestawów, stworzonych z myślą o różnych potrzebach. Dużą popularnością cieszy się np. zestaw lakierów hybrydowych, który jest świetną opcją dla każdej wielbicielki stylizacji hybrydowych. Może on być doskonałym uzupełnieniem Twoich dotychczasowych zapasów lub początkiem wspaniałej przygody. Zastanawiasz się, co jeszcze może zawierać taki zestaw? Jeżeli jesteś osobą, która nigdy wcześniej nie wykonywała samodzielnie manicure hybrydowego – bardzo dobrze trafiłaś!

Baza hybrydowa i top – tego nie może zabraknąć!

Baza i top do hybrydy to dwa kluczowe komponenty, których obecność w zestawie do manicure hybrydowego jest absolutnie niezbędna. Baza pełni rolę fundamentu dla całej stylizacji, tworząc trwałą podstawę dla kolejnych warstw poszczególnych produktów. To właśnie baza zapewnia przyczepność lakieru do naturalnej płytki paznokcia, co ma kluczowe znaczenie dla trwałości stylizacji. Z kolei top do hybrydy odgrywa niezwykle istotną rolę w zabezpieczaniu i wykończeniu manicure. Warstwa topu nadaje paznokciom połysk i głębię koloru, tworząc efektowne i profesjonalne wykończenie. Ponadto, top działa jako ochrona przed odpryskiwaniem, ścieraniem i blaknięciem koloru, co sprawia, że stylizacja utrzymuje świeży wygląd na dłużej. Wspólnie baza hybrydowa i top tworzą harmonijną całość, zapewniając nie tylko estetyczny efekt, ale także trwałość, którą docenią miłośniczki długotrwałego i perfekcyjnego manicure’u. Bez tych dwóch kluczowych elementów, zestaw do hybrydy byłby niekompletny, a efekt końcowy mógłby nie sprostać oczekiwaniom.

lakiery hybrydowe - LaDiosa sklep kosmetyczny

Co z primerem do paznokci?

Niektóre z zestawów zawierają również primer do paznokci. Jego głównym zadaniem jest przygotowanie naturalnej płytki paznokcia do aplikacji bazy, a następnie lakieru hybrydowego, żelu lub akrylu. Primer działa jak pierwsza linia obrony, usuwając nadmiar sebum z paznokcia i zapewniając lepszą przyczepność produktów do płytki. Dzięki zawartości substancji o właściwościach odtłuszczających, primer eliminuje wszelkie pozostałości olejów i substancji, które mogłyby zakłócić trwałość stylizacji. Skutecznie przygotowuje powierzchnię paznokcia do absorpcji kolejnych warstw produktów, co gwarantuje, że stylizacja będzie trwała i odporna na odpryskiwanie. Wszystkie produkty, o których wspomnieliśmy, dostępne w zestawach, jak i osobno, znajdziesz w hurtowni La Diosa. Ta hurtownia kosmetyczna gwarantuje udane zakupy w niskich cenach. Sprawdź!

 

Artykuł sponsorowany

Rekomendowane artykuły

0 komentarzy

  1. Ja już prawie całą walizkę mam sprzętu do paznokci <3

  2. dzięki za fajny poradnik 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *